Aktualności

Nowy radiowóz dla policjantów obsługujących teren Krajenki i Tarnówki

Data publikacji 06.12.2022

Policjanci z Komisariatu Policji w Krajence otrzymali nowy, oznakowany radiowóz. Będzie on służył, w dbaniu o bezpieczeństwo mieszkańców Miasta i Gminy Krajenka oraz gminy Tarnówka. Zakup pojazdu został zrealizowany przez Komendę Główną Policji przy wsparciu ze środków budżetu samorządów Krajenki i Tarnówki.

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Krajence otrzymali nowy, oznakowany radiowóz. Nowy pojazd to KIA Sportage, który oznakowany jest zgodnie z nowym wzorem znakowania policyjnych radiowozów.

Dzisiaj przed siedzibą komisariatu odbyło się uroczyste przekazanie radiowozu, w którym udział wzięli Burmistrz Miasta i Gminy Krajenka Stefan Kitela, Wójt Gminy Tarnówka Jacek Mościcki, Komendant Powiatowy Policji w Złotowie insp. Robert Chwedczyk, Komendant Komisariatu Policji w Krajence kom. Maciej Forecki oraz Kapelan złotowskich funkcjonariuszy ks. Grzegorz Fabiszak oraz funkcjonariusze z komisariatu.

Inspektor Robert Chwedczyk podziękował samorządowcom za nieoceniona pomoc w zakupie radiowozu. Wskazał, że nowoczesny sprzęt jest ważny dla funkcjonariuszy pod kątem ich działań, ale również skuteczności.

Komendant Komisariatu komisarz Maciej Forecki wskazał, że dzięki wsparciu samorządów, Policja może jeszcze bardziej efektywnie pełnić służbę na terenie Krajenki i Tarnówki oraz pomagać, chronić i dbać o bezpieczeństwo mieszkańców. Radiowóz został poświęcony przez księdza Grzegorza Fabiszaka.

Zakup radiowozu realizowała Komenda Główna Policji, przy wsparciu Miasta i Gminy Krajenka oraz Gminy Tarnówka.

mł.asp. Damian Pachuc

 • Radiowóz Kia Sportage
  Radiowóz Kia Sportage
 • Policyjne motto na masce pojazdu
  Policyjne motto na masce pojazdu
 • Radiowóz Kia Sportage z Samorządowcami
  Radiowóz Kia Sportage z Samorządowcami
 • Radiowóz Kia Sportage
  Radiowóz Kia Sportage
 • Zdjęcie grupowe przy radiowozie Kia Sportage
  Zdjęcie grupe przy radiowozie Kia Sportage

Film Radiowóz KIA Krajenka

Opis filmu: Radiowóz KIA Krajenka

Pobierz plik Radiowóz KIA Krajenka (format mp4 - rozmiar 47.54 MB)

Powrót na górę strony