KPP Złotów

Ważne informacje - 5 artykułów

Dołącz do nas na Facebooku
Utraciłeś dokumenty? Zastrzeż je w banku!
Znakowanie rowerów WIBEROO.PL
Pyrkowa Kraina
Sarvato
Policja e-usługi
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
OCHRONA PRAWNA POLICJANTA
Zielona strefa - ochrona zwierząt i środowiska

Najczęściej czytane

 1. Kierowca z atakiem cukrzycowym – pomogli policjanci

  W miniony piątek dyżurny złotowskiej jednostki odebrał dwa zgłoszenia dotyczące nietrzeźwego kierującego dostawczakiem, który miał się poruszać drogą W188 ze Złotowa do Zakrzewa. Mundurowi zastali wskazany pojazd zaparkowany w zatoczce autobusowej. Jak się okazało, mężczyzna wcale nie był pijany.

 2. Ukradli 750 litrów ropy, po kilku godzinach chcieli je zwrócić

  Na początku marca, dwóch mężczyzn pożyczonym busem, z terenu prywatnej posesji, ukradło 750 litrów ropy, która magazynowana była w 5 beczkach. Część ropy sprzedali, gdy dowiedzieli się do kogo należała, wrócili na miejsce kradzieży i oddali pozostałe beczki z zawartością. Odpowiedzą za kradzież mienia, za co grozi kara pozbawienia wolności do 5lat. Mężczyzna który odkupił kradzioną ropę odpowie za paserstwo umyślne, za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

 3. Nabór na stanowisko specjalisty w Zespole Prezydialnym Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Złotowie

  Ogłoszenie nr 117556 Komendant Powiatowy Policji w Złotowie poszukuje kandydatów na stanowisko : specjalista Zespołu Prezydialnego, Kadr i Szkolenia w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie.

 4. Sprawcy kradzieży sklepowych nie unikną odpowiedzialności

  Złotowscy policjanci w ciągu ostatniego tygodnia przeprowadzili pięć interwencji wobec sprawców kradzieży sklepowych. Wszyscy ponieśli surowe konsekwencje popełnionych wykroczeń.

 5. Kolejny nietrzeźwy kierowca wyeliminowany

  Funkcjonariusze ze złotowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego Forda, który popełnił wykroczenia drogowe. Próbował zmylić policjantów, gdyż był nietrzeźwy, nie posiadał uprawnień do kierowanie pojazdami oraz miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Odpowie teraz za popełnione przestępstwa i wykroczenia.

 6. Uwaga na strony, które alarmują o porwaniach dzieci!

  Porwano moją córkę! Nadal nie wierzę, że to się stało... Policja apeluje o nagłaśnianie sprawy! Jest ktoś w stanie rozpoznać tego mężczyznę? Na początku nagrania z monitoringu widać jego twarz i samochód!! Prosimy o przekazywanie dalej i udostępnianie" - to treść dramatycznego apelu. Uwaga na strony, które alarmują o porwaniach dzieci. Stoją za nimi cyberprzestępcy, którzy wyłudzają nasze loginy i hasła do Facebooka, po to by nas okraść.

 7. Chciał zjeść kebaba, groził bronią

  42 letni mężczyzna wszedł do lokalu gastronomicznego, używając broni hukowej zażądał wydania kebaba. Tego samego wieczoru został zatrzymany. Usłyszał zarzut, za który grozi kara pozbawienia wolności do lata 10.

 8. Suczka „Irena” przechodzi na emeryturę

  Po 7 latach służby w złotowskiej jednostce na psią emeryturę przeszedł owczarek belgijski „Irena”. Teraz spokojną starość spędzi pod dachem swojego opiekuna, który również z końcem lutego przeszedł na emeryturę.

 9. Ponad 0,5 kg narkotyków schowane w garażu

  Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał mieszkaniec gm. Złotów po tym, jak złotowscy kryminalni znaleźli w jego garażu blisko 600 gramów zabronionych środków. 31-latkowi grozi do 10 lat więzienia.

 10. Był poszukiwany i ukrywał narkotyki

  Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Okonku zatrzymali 32-latka, który był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności. W trakcie wykonywania czynności z zatrzymanym mundurowi znaleźli w jego mieszkaniu narkotyki. Mężczyzna został doprowadzony do Zakładu Karnego, a za posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Powrót na górę strony