KPP Złotów

Ważne informacje - 5 artykułów

Najczęściej czytane

 1. Kolizja na parkingu i ucieczka

  Jak zachować się, gdy najedziemy na inny pojazd i doprowadzimy do jego uszkodzenia? Czy do stłuczki parkingowej należy wezwać policję? Jakie konsekwencje karne i ubezpieczeniowe grożą kierowcy za ucieczkę z miejsca kolizji?

 2. Policjanci pomogli odnaleźć 5-latka

  Chwile grozy przeżyła mieszkanka Złotowa, matka 5-latka, który w sobotę popołudniu w trakcie spaceru wykorzystał moment nieuwagi i uciekł kobiecie w nieznanym kierunku. Dzięki szybkiej reakcji policjantów 5-latek został odnaleziony cały i zdrowy.

 3. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa - to proste!

  Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to narzędzie, które jest dedykowane mieszkańcom, aby ułatwić możliwość zgłaszania nieprawidłowych zachowań, które zdarzają się cyklicznie w danym miejscu. Jak w praktyce to działa? Wyjaśniamy!

 4. 44-latek chciał się powiesić. Przygotował sznur z pętlą. Policjanci dotarli na czas

  W dniu 11 kwietnia na numer alarmowy zadzwonił zdesperowany 44-latek, który poinformował operatora, że chce popełnić samobójstwo poprzez powieszenie. Natychmiast o zgłoszeniu zostali powiadomieni policjanci z Komisariatu Policji w Krajence, którzy pojechali do mieszkania mężczyzny. Oficer dyżurny i patrol interwencyjny z miejscowego komisariatu wiedzieli, że liczy się każda minuta. Mieli bardzo mało czasu, ale dzięki szybkiej reakcji zapobiegli tragedii.

 5. 5 tys. złotych mandatu za kierowanie pojazdem niedopuszczonym do ruchu

  Młody kierowca w miniony piątek, jeździł po Złotowie osobowym Fordem niedopuszczonym do ruchu, do którego zamontował tablice rejestracyjne przypisane do busa. Policjanci ze złotowskiej drogówki nałożyli na młodego kierowcę surowy mandat, a pojazd został odholowany.

 6. Zatrzymany z narkotykami

  Zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, usłyszał 22-letni mieszkaniec powiatu złotowskiego po tym, jak funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego złotowskiej jednostki, w jego piwnicy znaleźli środki zabronione. Za ich posiadanie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

 7. Stan techniczny powodem kontroli drogowej

  Policjanci ze złotowskiej drogówki, zatrzymali do kontroli drogowej ciągnik rolniczy którego stan techniczny wskazywał na to że nie powinien być dopuszczony do ruchu. W związku z licznymi wykroczeniami jakich dopuścił się kierujący, sprawę skierowano do Sądu.

 8. Kryształowe Gwiazdy dla złotowskich policjantów

  W ubiegły piątek (12.04) w Centrum Konferencyjno-Hotelowym w Trzebawiu odbyła się uroczysta gala, podczas której kolejne „Kryształowe Gwiazdy” trafiły do rąk policjantów i policjantek z Wielkopolski. Do grona laureatów dołączyło 62 mundurowych, w tym 5 funkcjonariuszy ze złotowskiej jednostki. Wszyscy w służbie lub poza nią uratowali ludzkie życie.

 9. Uwaga! Kolejne oszustwo na BLIK w powiecie złotowskim

  Mieszkaniec powiatu złotowskiego był pewny, że rozmawia z pracownikiem banku, który informuje go o próbie przejęcia jego pieniędzy. Mężczyzna wygenerował i podał kod BLIK, do przelewu środków na bezpieczne konto. Tym sposobem stracił prawie 2000 złotych.

 10. Dzień otwarty w złotowskiej jednostce

  8 kwietnia od godziny 15:00 - 18:00 Komenda Powiatowa Policji w Złotowie organizuje DZIEŃ OTWARTY! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych służbą w Policji!

Powrót na górę strony