Kolejne podium

Data publikacji 12.10.2022

2 października policjant z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, starszy sierżant Rafał Stachowski, wystartował w V Biegu Ognia i Wody, który odbył się w Przeźmierowie. W biegu wystartowało 333 zawodników którzy reprezentowali służby mundurowe. Złotowski policjant zajął pierwsze miejsce.

2 października 2022r, w Przeźmierowie, odbył się V Bieg Ognia i Wody. Jest to jeden z najszybszych biegów ulicznych w Polsce na dystansie 10 km, w którym wystartowało 333 zawodników. W ramach biegu rozegrano również:

• V Mistrzostwa Wielkopolski Policjantów w Biegu na 10 km,
  • IV Puchar Wielkopolski Służb Mundurowych w Biegu na 10 km,
  • III Grand Prix Wielkopolskiej Gwardii Honorowej w Biegu na 10km,
  • II Międzynarodowy Puchar Strażaków w Biegu na 10 km,
  • II Mistrzostwa Wielkopolski Strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Biegu na 10 km,

Starszy sierżant Rafał Stachowski, policjant ze złotowskiej jednostki z czasem 33:41 zajął pierwsze miejsce i zdobył Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu dla najlepszego policjanta w V Mistrzostwach Wielkopolski Policji w Biegu na 10 km. W klasyfikacji IV Puchar Wielkopolski Służb Mundurowych w Biegu na 10 km uplasował się na drugim miejscu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów oraz wytrwałości w dzieleniu czasu pomiędzy treningami i służbą.