Aktualności

Policjanci kontrolują kolonie i obozy harcerskie

Data publikacji 19.07.2021

Złotowscy policjanci wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej i funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie kontrolują kolonie i obozy harcerskie

 

 

 

W trakcie wizyt, policjanci wspólnie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej oraz Państwowej Straży Pożarnej skontrolowali obozowiska w Podgajach i Śmiardowie Złotowskim. Podczas pobytu w obozowiskach, gdzie dzieci i młodzież wypoczywa w wakacje funkcjonariusze sprawdzili, czy miejsce wypoczynku jest bezpieczne i właściwie zabezpieczone. Policjanci interesowali się, czy dzieci mają zapewnioną odpowiednią opiekę i odpowiednie warunki pobytu. Jednocześnie zwrócili uwagę na zapewnienie drożności dróg dojazdowych i ewakuacyjnych. Służby i dowódca obozu wymienili się niezbędnymi informacjami.

Przy tej okazji mundurowi rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie podczas wakacji oraz zachowania rozwagi podczas wypoczynku nad wodą.

Mamy nadzieję, że wizyty w obozach, bezpośrednio przełożą się na poprawę świadomości w zakresie bezpieczeństwa i pozwolą spędzić wakacje bezpiecznie.

DP

  • Radiowóz na tle obozowiska w Podgajach
  • Mundurowi w trakcie rozmowy z uczestnikami kolonii
  • policjanci z pracownikiem sanepidu w trakcie spotkania na obozowisku
  • pogadanka mundurowych z młodzieżą
  • Mundurowi na obozowisku
Powrót na górę strony